تبلیغات
همون خرسه که قهوه ای بود - مطالب فروردین 1391

752. یک خرس سعی در هنرمند شدن کن!!!!

پنجشنبه 1391/01/31 06:29نویسنده : خرس قهوه ای

 
خود آدم از بعضی از هنر در کردناش خیلی کیفور می شه! بعد دلش می خواد پزشو به همه بده!! پس کجا بهتر از اینترنت و کجای اینترنت بهتر از وبلاگش :دی اینو ببینین:


عاشقش نشدین خدایی؟؟ به جون خودم همه چیش خرس درآوردیه!! آخه دیروز قرار بود دوتا از دوستام بیان خونه مون. منم نه وقت تهیه دسر داشتم نه وسائلشو کامل داشتم. مثه خامه و شکلات تخته ای و اینا. اینه که گفتم همسری جان! داری میای توت فرنگی و ژله آلوئه ورا بخر! و از اونجایی که ما اراده ی خریدن هرچیزی رو که می کنیم تخمش رو ملخ می خوره... :|  فکر کردین من پشیمون شدم و گفتم ولش کن یه چی دیگه درست می کنم؟؟ ها! معلومه منو نشناختین!! لذا یه کم شربت آبلیموی شیرین - منظورم به نسبت شربت آبلیموهای معمولیه خونگیه - درست کردم و یه قاشق پودر ژلاتین پاشیدم روش و تو یه قابلمه ی کوچولو یه ذره آب ریختم و یه سبد گذاشتم روی قابلمه هه و کاسه شربت آبلیمو رو گذاشتم رو اون سبده و صبر کردم تا ژلاتین حل شه. اینا همه ش مال این بود که می خواستم لایه ی اول بیرنگ باشه . خلاصه توت فرنگیا رو چیدیم کف قالب کاپ کیک و روش یه خورده ژله شربت آبلیمو!! خودشو که گرفت بقیه شرت آبلیموها رو ریختم. دوباره خودشو که گرفت ژله ی توت فرنگی درست کردم و دو سومش رو ریختم. بعد می خواستم یه خط سفید بیوفته تو کمر ژله و از اونجایی که ژله آلوئه ورا که بی رنگه رو نداشتم، با شیر و پودر ژلاتین و یه کم شکر و بستنی وانیلی کار خودمو راه انداختم. اونم ریختم و باز خودشو که گرفت بقیه ی ژله توت فرنگی ی ی ی ی و ما حصل اینه که می بینینـــــــــــــــــــــن! بعله! بسیار زیبا، بسیار خوچمزه!
کلا به نظر من ژله قابلیت اینو داره که مدل به مدل و جور و واجور آدم باهاش دسر درست کنه. هیچوقتم حوصله آدم رو سر نمی بره. فکر می کنم یه بارم اگه باز مهمون کم داشته باشم با میوه های مختلف رنگای مختلف درست کنم. مثلا با کمپوت آناناس و ژله زرد که هم خود آناناس هست هم ژله انبه. یا موز مثلا. حتی با پر های نارنگی و پرتقال. یا ژله ی لیمو ترش و خلال پسته. (خلال پسته شدیدا در ژله توصیه می شه!! خیلی خوشمزه ست!) یا انگور یاقوتی و ژله ی انگور که بنفشه. خلاصه که مثه بازی با رنگا می مونه. تو تابستون خوب می شه از این مانورا داد.

پ.ن: گفتم قابلیت یاد این جمله افتادم که تو یه ایمیل خوندم. نوشته بود بعضی از عمه ها انقدر خوبن که قابلیت خاله شدن دارن!!! http://www.pic4ever.com/images/loudlaff.gif

برچسب ها: ژله ، آشپزی ، مهمونی ، مهمون داری ، دسر ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 1391/01/31 17:12

 

751. با تو باشم یا نباشم آرزومی...

شنبه 1391/01/26 08:26نویسنده : خرس قهوه ای

 
تو یه صبح بارونی ، رادیو اگه روشن باشه و اینو پخش کنه خیلی می چسبه...

- بشنوید...


برچسب ها: بارون ، آهنگ ، شاهین آرین ، با تو باشم ،
آخرین ویرایش: - -

 

تعداد کل صفحات ( 5 ) 1 2 3 4 5